Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Mezi ha, nuk flet me askënd/ Si ishte nata e parë e Dani Alvesh në burg

Mezi ha, nuk flet me askënd/ Si ishte nata e parë e Dani Alvesh

Ish-mbrojtësi i Barcelonës, Dani Alves raportohet se është në një gjendje të vështirë emocionale.

Braziliani ishte jashtëzakonisht i dëshpëruar në natën e tij të parë në burg. Ai mezi hante dhe fliste, por e trajtonte stafin me respekt. Ai nuk mbante mend asnjë numër telefoni, kështu që nuk telefonoi.

Kujtojmë se Dani Alves u mor në paraburgim për shkak të akuzave për dhunë seksuale.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore