Eksklusive/ Fondacioni BESA mashtroi me 3.7 milionë euro, kush janë të arrestuarit (EMRAT)

Zbardhet emri i fondacionit që ka mashtruar me një vlerë prej plot 3.7 milionë euro, ndërsa një prej shtatë të arrestuarve është drejtoresha Albana Imami. Gazeta Shqip mëson se fondacioni që ka kryer mashtrimet është “Besa” dhe e gjitha skema është ndërtuar me përpikmëri, ndërsa sekserja rezulton të jetë Orklida Driza, ndaj të cilave janë…
Me shumë...