Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

E RËNDË/ Dani Alves ARRESTOHET në Barcelonë, ja akuza që rëndon mbi futbollistin e njohur

E RËNDË/ Dani Alves ARRESTOHET në Barcelonë, ja akuza

Dani Alves është arrestuar në Barcelonë me akuzën për ngacmim seksual. Anësori brazilian, pjesë e Pumas në Meksikë, kishte fluturuar në Spanjë për të sqaruar pozitat e tij, por është ndalur nga policia.


Alves u denoncua nga një vajzë ku sipas të resë, Alves e ngacmoi gjatë një festë në një diskoteke në Barcelonë fundin e vitit të shkuar, ku Alves po festonte me pjesën tjetër të ekipit në një diskotekë në Barcelonë.


Në asnjë moment, braziliani nuk i pranoi akuzat, por tashmë e sheh veten në një pozitë të vështirë, i arrestuar dhe i akuzuar për ngacmim seksual.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore