Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

"Më goditi një fëmijë"/ E bujshme: Fëmijët e CR7-ës rrihen nga shokët e tyre të klasës në Arabinë Saudite

"Më goditi një fëmijë"/ E bujshme:

Cristiano Ronaldo ka vendosur të rrezikojë dhe të vazhdojë karrierën e tij larg Europës. Al Nasrs dhe Arabia Saudite tashmë është shtëpia e superyllit portugez dhe familjes së tij.

Ronaldo mund të jetë përshtatur mirë me ligën saudite, por familja e tij dhe veçanërisht fëmijët e tij nuk janë përshtatur. Siç deklaroi së fundmi partnerja e Cristianos, një nga fëmijët e tyre është rrahur në shkollë nga një shok klase.

“Në shkollë ka raste që goditen dhe nuk mbrohen. Një ditë më parë erdhi një nga fëmijët e mi i cili ishte rrahur, hyri në shtëpi dhe filloi të qajë dhe të thërrasë “mami”. E mora për dore dhe i thashë se çfarë po ndodhte, 'Më goditi një fëmijë', m’u përgjigj."- deklaroi ajo. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore