Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Tha se do e shikonte si lojtare/ Kiara i kthehet Armaldos: Ti ke qenë i pari që i ka futur thikën pas shpine Luizit!

Tha se do e shikonte si lojtare/ Kiara i kthehet Armaldos: Ti ke qenë i

Armaldo Kllogjeri i tha Kiara Titos se marrëdhënia e tyre nuk do ndryshojë, pavarësisht raportit që ai ka tani me Luiz Ejllin.

Por moderatorja e njohur i kujtoi atij momentin kur i tha këngëtarit dhe Krist Aliajt, që Kiarën tashmë do e shoh vetëm si lojtare.

Ajo shtoi se nuk i pëlqejnë provokimet dhe ironitë që ai i bën si dhe fakti që do të ‘përdorë’ atë, për të sulmuar Luizin.

Ndërkohë kujtojmë se Luizi, Armaldo dhe Kristi janë në nominim dhe nesër do shohim se cili do jetë banori që do lërë përfundimisht shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Tre banorët janë në nominim nga Vëllai i Madh, pasi ata kanë thyer një nga rregulloret kryesore duke shkuar në tualet në grup. Lidhur me këtë, Ejlli ka thënë se e ka planifikuar të gjithën vetë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore