Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

SONDAZH | Luizi, Armaldo apo Kristi: Kush mendoni se largohet të shtunën nga BBVip?

SONDAZH

Strategjia e Luizit duket se funksionoi pasi ai donte të fuste në nominim veten me Kristin dhe Armaldon.

Zarfi i zi i sjellë nga Vëllai i Madh i penalizoi duke qenë se ishin futur në banjë dhe për këtë shkuan të tre në televotim.

Të shtunën njëri prej tyre largohet. Votoni në sondazh se cili mendoni se do heqë dorë përfundimisht nga çmimi i madh:

Poll

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore