Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kiara do Armaldon këngëtar në dasmë, Luizi mendon ndryshe: Nëse martohet me mua...

Kiara do Armaldon këngëtar në dasmë, Luizi mendon ndryshe:

Dea Mishel dhe Jori Delli kanë vendosur që të bëjnë në emision të tyrin brenda në “Big Brother VIP”, ku të ftuar sigurisht marrin banorët e tjerë të shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Mbrëmë Dea dhe Jori kishin të ftuar Kiara Titon, të cilën e pyetën në lidhje me eksperiencën e saj në BB VIP dhe jetën private. Por kishte edhe pyetje nga publiku (banorët e tjerë), të cilët merrnin në ‘telefon’ dhe flisnin drejtpërdrejt me moderatoren.

Në një moment merr ne ‘telefon’ Armaldo Kllogjeri dhe e pyet se kë do të marrë në orkestër në dasmë?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

“Në dasmën time do doja Valbona Memën, Armaldo Kllogjerin, Luiz Ejlli i cili herë pas here do bëhet këngëtar. Do t’i lëmë pas inatet e Big Brother-it. Edhe të ftuarit e tjerë sigurisht”, tha Kiara.

Luizi që ishte aty pranë ia pret: “Nëse martohet me mua është Valbona Mema dhe Altin Shira. Nëse martohet me veten të marrë kë të dojë. Kaq kisha unë nga shtëpia”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore