Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Po çmendem...”/ Kiara bën gjestin e PAPRITUR për Oltën (VIDEO)

“Po çmendem...”/ Kiara bën gjestin e PAPRITUR për

Prej disa ditësh, çdo mbrëmje Kiara Tito, Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari bëjnë muhabet teksa janë të shtrirë në dhomën e gjumit. Madje nuk ka debate mes tyre siç ndodh gjatë ditës, por ka batuta dhe të qeshura.

Por mbrëmë ka pasur edhe një përqafim të sinqertë mes moderatores dhe aktores. Ato po bënin muhabet për mungesën e përqafimeve të të afërmve, kur Kiar ngrihet nga krevati dhe përqafon Oltën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga biseda:

Kiara:  Mungon një përqafim i një familjari, i një njeriu që...

Olta: Imagjino kur të mungon ty që ke Luizin, imagjino mua

Kiara: Shumë

Olta: Po çmendem, sinqerisht kam nevojë për një përqafim

Kiara: Po ta jap unë moj

Olta: Po ma jep mo shpirt, ma jep se më ndihmon

Kiara: Ta jap tani, se ma kërkove para por mendova se po bëje shaka.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore