Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Doni të bisedoni me veten? Whatsapp ua ofron këtë mundësi, njihuni me ndryshimet e fundit të aplikacionit

Doni të bisedoni me veten? Whatsapp ua ofron këtë mundësi,

Versioni i përditësuar i WhatsApp ka ardhur me disa ndryshime, më saktësisht me 3 opsione të reja që duhe t'i hidhni një sy se mund t'u hyjnë në punë në punë në një moment (ose jo).

E para ka të bëjë me privatësinë e fotografive. Nëse ju i dërgoni dikujt një foto që mund të shihet një here (view once), personi tjetër nuk mund ta ruajë atë as me screenshot. Privatësia juaj është më e sigurtë.

E dyta, tani mund t'i shkruani vetes. Po, është disi e çuditshme, por opsioni "Message Yourself" mund të jetë shumë i dobishëm nëse e trajtoni si një vend për të ruajtur lista blerjesh, shënime, foto e shumë gjëra të tjera. 

Dhe e treta, më në fund një llogari Whatsapp-i mund ta hapni në dy telefona të ndryshëm, nëse sigurisht keni  versionin 2.22.25.8 të aplikacionit. Kështu, ju mund të lidhni një llogari në dy telefona të ndryshëm, qofshin Android apo iPhone.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore