Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E PAZAKONTË! Shqiptari në Angli “arrestohet” nga qeni, ja çfarë kishte fshehur në makinën e tij

E PAZAKONTË! Shqiptari në Angli “arrestohet” nga qeni, ja

Një 33-vjeçar shqiptar u arrestua në mjetin e tij Audi A6 pranë kryqëzimit 7 Worcester të martën pasi nuk kishte ndërmend të ndalonte sipas mediave britanike.

Para arrestimit raportohet se 33-vjeçari, Bledar Thomaj rrezikoi jetën dhe gjymtyrët teksa tentoi të largohej duke kaluar nëpër gjashtë korsi të autostradës në këmbë vetëm për t’u kafshuar më pas nga një qen i i policisë.

Vetëm dy ditë më vonë i riu shqiptar u deklarua fajtor për posedim kanabisi me qëllim furnizimin dhe u burgos për 12 muaj në Gjykatën e Magjistraturës Kidderminster, ndërsa gjatë arrestimit të tij oficerët gjetën 10 kg kanabis nga bagazhi i automjetit Audi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore