Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Si u aksidentua efektivja seksi e Elbasanit, reagon Policia: Në makinë me të ishte dhe një person tjetër

Si u aksidentua efektivja seksi e Elbasanit, reagon Policia: Në makinë

Policia ka dhënë informacion në lidhje me aksidentin e ndodhur mesnatën e kaluar në Tiranë ku është përfshirë policja e Elbasanit Anisa Kostani.

Uniformat blu bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë dy automjete. Për pasojë është dëmtuar Kostani dhe drejtuesi i automjetit ku ajo po udhëtonte.

Ata aktualisht ndodhen në spital ku janë jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë

– R. D., 26 vjeç, banues në Tiranë, pasi është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin M. S. Si pasojë janë dëmtuar drejtuesit e dy automjeteve dhe pasagjerja e njërit nga automjetet, shtetasja A. K., 27 vjeçe (punonjëse policie, jashtë orarit të shërbimit), të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore