Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

TMERR në Krujë/ 2 grabitësit hyjnë natën në shtëpinë e gruas, vjedhin 800 euro dhe...

TMERR në Krujë/ 2 grabitësit hyjnë natën në

Një banesë është grabitur në fshatin Kameras të Krujës mbrëmjen e djeshme.

Mësohet se 2 persona kanë hyrë në shtëpinë në pronësi të shtetases E.K., dhe kanë marrë prej aty 800 euro. Identiteti i autorëve të vjedhjes ende nuk bëhet i ditur, ndërsa vijon puna për zbulimin e tyre si dhe kapjen

Ndërkohë shërbimet policore kanë shkuar në banesën që u grabit dhe po kryejnë kontrolle.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore