Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

PD dhe PBDNJ bashkë për 14 Majin/ Zbardhet marrëveshja: Berisha i lë 3 zona në jug

PD dhe PBDNJ bashkë për 14 Majin/ Zbardhet marrëveshja: Berisha i

PD dhe PBDNJ firmosën sot marrëveshjen e koalicionit për zgjedhjet vendore të 14 majit.

Partia Demokratike i ka lënë tre zona te lira PBDNj në jug, në bashkinë Himarë Finiq dhe Dropull.

Në bashkinëe Himarës është vendosur te garojë Fredi Beleri, në bashkinë e Finiqit Leonidha Hristu dhe në Dropull, Anastas Maneka.

Kreu i PBDNJ, Vangjel Dule më 21 janar zgjedhoi 3 kandidatët për kryetarë bashkie që do garojnë në 14 maj, në mbledhjen e Këshillit të Përgjithshëm i Omonias.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore