Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E RËNDË/ 30-vjeçari hidhet nga kati i dytë i pallatit dhe ndërron jetë, familjarët të tronditur: Ai kishte...

E RËNDË/ 30-vjeçari hidhet nga kati i dytë i pallatit dhe

Një ngjarja e rëndë ka ndodhur në Poliçan ditën e sotme, pasi një 30-vjeçar është hedhur nga kati i dytë i pallatit ku jetonte.

 I riu raportohet se ka ndërruar jetë në autoambulancë teksa po transportohej për në Spitalin Rajonal Berat, për shkak se plagët që kishte marrë ishin të rënda. Sipas familjarëve, viktima vuante prej disa kohësh nga depresioni.

Njoftimi i policisë:

Më datë 25.01.2023, rreth orës 10:00, në qendër të qytetit të Poliçanit, dyshohet se është hedhur nga kati i dytë i pallatit, ku jetonte, shtetasi F.D., 30 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë në autoambulancë duke u transportuar për në Spitalin Rajonal Berat.

Nga deklarimet e familjarëve shtetasi F.D., vuante prej disa kohësh nga depresioni.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore