Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Olta tenton të puthë Luizin, ai fton Jorin në suitë (VIDEO)

Olta tenton të puthë Luizin, ai fton Jorin në suitë (VIDEO)

Ashtu siç pati premtur, pasi Kiara doli nga shtëpia, Olta shkoi të puthë Luizin, gjest ky, për të treguar “hakmarrje”, apo për t’i kthyer atij “reston”.

Ajo i tha Luizit që ta puthte në faqe, por ky i fundit refuzoi duke thënë se ata bashkë do puthen vetëm në finale.

Olta ia pati thënë edhe Kiarës, që nëse ajo do dilte të shtunën nga shtëpia, ajo do puthte Luizin, njëjtë siç ky i fundit, ia bëri kur doli Maestro.

Luizi doli në oborr dhe nisi të ngacmonte Jorin. Ai e ftoi atë të flinin bashkë në suitë. Kjo e fundit i tha Luizit se ajo e sheh atë si vëlla.

Komenti i saj shkriu së qeshuri banorët.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore