Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Do ja them publikisht këtu ta marrë vesh e gjithë Shqipëria"/ Olta i nxjerr të 'palarat' bashkëshortit

"Do ja them publikisht këtu ta marrë vesh e gjithë

Olta dhe Kiara janë ndjerë shumë në rehat me njëra-tjetrën ndërsa kanë qenë në suitë, duke treguar edhe biseda shumë private.

Olta ka folur në lidhje me marrëdhënien që ka bashkëshortin e saj, ku ka ndarë me Kiarën se çfarë është gjëja që e bezdis dhe mërzit më shumë te partneri i saj.

Olta: Ta mbaje mend, do e them këtu ta marrë vesh e gjithë Shqipëria.

Kiara: Thuaje ti e para

Olta: Unë mërzitem shumë kur ai shpesh nuk qesh me batutat e mia. E mban, të gjithë qeshin vetëm ai rri serioz.

Kiara: Po s’është pa karakterial ky.

Olta: Jo më bezdis shumë kjo gjëja, them pse s’qesh ti me batutat e mia. Po e bën nga inati moj…më sheh në sy, unë qesh me lot, ai rri kështu….

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore