Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Sabiani thirrje Keisit: Dil jashtë nga shtëpia sepse bespremat po të...

Sabiani thirrje Keisit: Dil jashtë nga shtëpia sepse bespremat po

Lorenci dhe Keisi kanë pranuar për herë të parë në Big Brother Vip Albania se ka pasur një romancë me tyre.

Ka qenë këngëtari i pyetur në dhomën e rrëfimit, ai që ka treguar këtë detaj nga jeta e tyre. Por, pavarësisht se kishte kërkuar që ajo gjë të mos transmetohej, Vëllai i Madh vendosi ta ndajë dje edhe me banorët e tjerë.

Shkak duket se është bërë fakti se Lorenci prej ditësh është përfshirë në debate me Kristin dhe vazhdimisht këto ditë është aluduar se shkaku i ndarjes së Keisit nga Kristi ka qenë pikërisht hyrja e Lorencit.

Keisi u shpreh mjaft e prekur nga deklarata e Lorencit në dhomën e rrëfimit për raportin mes tyre.

Nga ana tjetër e gjithë kjo situatë ka sjellë edhe reagimin e Sabianit i cili është treguar i ashpër me Lorencin, ndërsa kërkon nga e bija që ajo të dalë jashtë shtëpisë.

“Princesha babos, jashtë nga ajo shtëpi se bespremat duan të marrin vëmendje prej teje kësaj radhe. Nuk futem më aty, të pres jashtë të tërheq veshin. Gjithsesi je gjëja më e shtrenjtë e babos”, shkruan Sabiani në llogarinë e tij në Instagram.

Sabiani thirrje Keisit: Dil jashtë nga shtëpia sepse bespremat po

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore