Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk njeh moshë! Sharon Stone shfaqet super elegante në Arabinë Saudite (FOTO)

Nuk njeh moshë! Sharon Stone shfaqet super elegante në Arabinë

Aktorja e famshme, Sharon Stone, mori pjesë në tapetin e kuq të grave  në Arabinë Saudite. 64-vjeçarja u shfaq shumë elegante me një fustan të ndritshëm fuchsia nga AZ Factory.

Ylli i “Basic Instinct”, e cili u bë një simbol seksi në vitet nëntëdhjetë falë filmit, ndezi kunjat e saj të zbukuruara në fustanellën e saj të guximshme të ndarë në kofshë.

Fustani i saj ishte me fashë dhe kishte një qafë të lartë, mëngë të gjata dhe një tren të rrjedhshëm. Sharon e bashkoi look-un me një palë taka të larta të thjeshta nudo dhe aksesorë me një palë vathë të stolisur.

Nuk njeh moshë! Sharon Stone shfaqet super elegante në Arabinë

Grimi i saj ishte i kompletuar me bazament mat, shtresa të skuqura dhe një buzë të butë rozë.

Sharon u shfaq me humor të lartë në natën, e cila u mbajt gjatë Festivalit Ndërkombëtar të Filmit të Detit të Kuq, duke u përzier me të ftuarit, përfshirë Elle Macpherson, Sara Sampaio, Guy Ritchie dhe Freida Pinto.

Nuk njeh moshë! Sharon Stone shfaqet super elegante në Arabinë

Nuk njeh moshë! Sharon Stone shfaqet super elegante në Arabinë

Nuk njeh moshë! Sharon Stone shfaqet super elegante në Arabinë

Nuk njeh moshë! Sharon Stone shfaqet super elegante në Arabinë

Nuk njeh moshë! Sharon Stone shfaqet super elegante në Arabinë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore