Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Modelja kroate ndezi sërish stadiumin në Katar, sheikët u marrosen pas saj (FOTO)

Modelja kroate ndezi sërish stadiumin në Katar, sheikët u

Kroacia luajti sot përballë Japonisë në sfidën e vlefshme për fazën e 1/8-ave të Kupës së Botës, ku arriti të fitonte me anë të penalltive.

E sigurisht që për ballkanasit nuk mungoi as mbështetja nga “Miss Kroacia”, Ivana Knoll.

Bukuroshja kroate, e cila ka marrë një vëmendje të jashtëzakonshme nga mediat gjatë këtij Botërori për shkak se ka nxjerrë në pah format e saj të bombastike, kësaj radhe ka zgjedhur të bëjë të njëjtën gjë.

E veshur me një bluzë të shkurtër dhe një mini-fund, Ivana mori menjëherë vëmendjen e mediave dhe jo vetëm. Gjithashtu edhe sheikët e pranishëm në stadium kërkonin të bënin foto me të.

Modelja kroate ndezi sërish stadiumin në Katar, sheikët u

Modelja kroate ndezi sërish stadiumin në Katar, sheikët u

Modelja kroate ndezi sërish stadiumin në Katar, sheikët u

Modelja kroate ndezi sërish stadiumin në Katar, sheikët u

Modelja kroate ndezi sërish stadiumin në Katar, sheikët u

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore