Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Dalin FOTO nga aksidenti MASIV i 4 automjeteve në Tiranë, DETAJET nga policia

Dalin FOTO nga aksidenti MASIV i 4 automjeteve në Tiranë, DETAJET nga

Një aksident i rëndë ka përfshirë disa automjete në rrugën e Elbasanit pasditen e sotme.

Përplasja ka ndodhur përballë një lokali dhe si pasojë janë plagosur 3 persona e dëmtuar 4 makina.

NJOFTIMI I POLICISË:

Më datë 25.05.2023, rreth orës 19:05, në Rrugën e Elbasanit, përballë një lokali, janë përplasur 4 automjete. Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar tre shtetas, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendndgjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore