Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Sherr në studio mes deputetit dhe avokates: Po ndërrojnë gratë përditë, jo më partitë (VIDEO)

Sherr në studio mes deputetit dhe avokates: Po ndërrojnë

Të ftuar në “Shqipëria Live” deputeti Halit Valteri dhe avokatja Enida Bozheku, kanë debatuar ashpër në studio, ndërsa biseda ka kaluar edhe në personale.

Tërthorazi, avokatja është shprehur ndaj deputetit se ai nuk ka karakter, pasi sipas saj personat që ndërrojnë parti dhe ideologji nuk duhet të jenë përfaqësues të popullit në institucione.

Pjesë nga biseda:

Halit Valteri: Ju nuk mund të jeni as gjykatëse, as prokurori.

Avokatja: Ne flasim për absudin. Vazhdojmë tek tjetra

Halit Valteri: S’mund të bësh dorën “le të vazhdojmë”, se nuk më ke në punë.

Avokatja: Po unë shyqyr, unë nuk mund të marr njerëz në punë që janë partiak, apo që ndërrojnë parti.

Halit Valteri: Po s’ka lidhje. Më mirë të ndërrosh parti se të ndërrosh ndonjë gjë tjetër.

Avokatja: Kur ndërron parti, s’ke as dinjitet as karakter.

Halit Valteri: Njerëzit po ndërrojnë gratë…

Avokatja: Po ç’lidhje ka te gratë, ajo është çështje personale

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore