Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Del FOTO/ Ky është Visart Cengu, 31-vjeçari që u vra nga "Kobra", ishte kthyer në Kukës për Vit të Ri

Del FOTO/ Ky është Visart Cengu, 31-vjeçari që u vra nga

Visart Cengu 31 vjeç mbeti viktimë mbrëmjen e djeshme pas të shtënave me armë zjarri në dalje të klubit Kobra City në Prizren. Ai ndërroi jetë rrugës për në spital teksa nga ngjarja mbeti i plagosur edhe miku i tij 27-vjeçar Rufgen Shehu.

Autor i dyshuar i ngjarjes është pronari i klubit të kërcimit erotik Dibran Hoxhaj. Ngjarja dyshohet se ka ndodhur pas një sherri fizik që më pas pëahkallëzoi në përdorimin e armëve.

Sipas informacioneve, Cengu jetonte në Francë dhe ishte kthyer në vendlindje për të festuar Vitin e ri.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore