Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

1 i vdekur dhe 1 i plagosur/ Kush është "KOBRA", biznesmeni që dyshohet se qëlloi ndaj 3 të rinjve kuksianë

1 i vdekur dhe 1 i plagosur/ Kush është "KOBRA", biznesmeni

Janë identifikuar emrat e ngjarjes së rëndë të ndodhur mbrëmjen e djeshme në dalje të Prizrenit, ku një person mbeti i vdekur ndërsa një tjetër u plagos.

Sipas policisë dyshohet se autori i krimit është Dibran Hoxha, një person jo i panjohur për publikun.

I ashtuquajturi "Kobra" njihet për jetën e tij luksoze dhe pronar i një klubi nate në Prizren. Viktima u identifikua si 31-vjeçari nga Kukësi Visart Cengu, ndërsa i plagosur ka mbetur 27-vjeçari Rufgen Shehu.

Shoqëruesi i tretë ka qenë Arben Basha. Sipas autoriteteve 3 të rinjtë fillimisht janë përplasur fizikisht me Dibran Koxhajn në lokalin e këtij të fundit. 

Arben Basha  dhe Rufgen Shehu kanë deklaruar në Morinë tek Policia Kufitare dhe më pas te grupi hetimor i Policisë së Kukësit që u ngrit për këtë rast se dyshojnë se i ka qëlluar Dibran Hoxha.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore