Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

E teprojnë gjithmonë, këto janë 2 shenjat më naive të horoskopit

E teprojnë gjithmonë, këto janë 2 shenjat më naive

Shenjat e zodiakut janë një mënyrë e kënaqshme për të kuptuar shumë për karakteristikat e njerëzve që njihni. Në bazë të zodiakut, ka të dyshimtë, të cilët i shqyrtojnë me kujdes përtej çdo fjale, çdo frymëmarrjeje, çdo shikimi, ndërsa nga ana tjetër, ka nga ata që nuk nënkuptojnë asnjë të keqe dhe, në fakt, të lirë nga çdo shqetësim, shfaqin naivitet, duke rënë shumë shpesh, viktimë e mashtrimit.

Dy shenjat e mëposhtme bien në sy për këtë element, për të cilin mund të thuhet se është edhe një avantazh nëse nuk shoqërohet me pasoja.

Shigjetari

Mbreti i optimizmit dhe “gjithçka do të jetë mirë” ai e trajton çdo pengesë që i del si mirë, sikur çdo herë t’i mësojë diçka të re. Aventurat dhe përvojat e reja e bëjnë atë të pranueshëm për gjithçka që i paraqitet për herë të parë me rezultat që bindet shumë shumë lehtë. Por edhe nëse e shkel, atmosfera e tij pozitive do ta përdorë atë si furnizim për herën tjetër!

Peshqit

Kjo formë e pafajësisë kërkon në çdo mënyrë qetësi dhe paqe. Prandaj, Peshqit vendosin të mos mbajnë negativitetin brenda, një fakt që shumë e shfrytëzojnë. Prandaj ky trajtim i tij, duke qenë sylesh, nuk e lejon atë të shohë qartë dhe të filtrojë veprimet pranë tij.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore