Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Tifoze të zjarrta të Neymar-it, binjaket seksi i vënë dhe një herë “flakën” rrjetit (FOTO)

Tifoze të zjarrta të Neymar-it, binjaket seksi i vënë dhe

Matild dhe Polin Tanto janë dy prej modeleve më seksi franceze. Edhe pse binjaket nga Bordoja nuk duken shumë të interesuara për Kupën e Botës, ato sigurisht që janë në qendër të vëmendjes. Shkak bëhen fotot e tyre “hot” në rrjetet sociale.

Dy seksbombat, të cilat kohë më parë përfundonin në qendër të vëmendjes si protagoniste në festat e shfrenuara të Neymar-it në Paris, regjistrojnë milionë fansa në “Instagram”.

Motrat seksi janë shumë të apasionuara pas fotove nudo, të cilat i ndajnë rregullisht me fansat në rrjetet sociale.

Tifoze të zjarrta të Neymar-it, binjaket seksi i vënë dhe

Tifoze të zjarrta të Neymar-it, binjaket seksi i vënë dhe

Tifoze të zjarrta të Neymar-it, binjaket seksi i vënë dhe

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore