Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Këmbimi valutor 8 dhjetor/ Çfarë po ndodh me euron dhe dollarin?

Këmbimi valutor 8 dhjetor/ Çfarë po ndodh me euron dhe

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 109.7 lekë dhe do të shitet me 111.2 lekë.

Këmbimi valutor 8 dhjetor/ Çfarë po ndodh me euron dhe

Euro do të blihet me 115.7 lekë dhe do të shitet me 116.5 lekë, ndërsa paundi britanik ka pësuar një ulje. Ai sot do blihet me 133.2 lekë dhe do të shitet me 134.6 lekë.

Franga zvicerane në tregun e këmbimit valutor shqiptar do blihet me 116.7 dhe do të shitet me 117.7 lekë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore