Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Është e çuditshme kjo gjë që bën”/ Pse iu shmang Tea Luizit? (VIDEO)

“Është e çuditshme kjo gjë që bën”/

Luiz Ejlli po qëndronte në këmbë në oborr teksa aty pranë tij kalon Tea Trifoni. Në këtë moment këngëtari i afrohet dhe ish-konkurrentja e “Për’puthen” i shmanget.

Luizi menjëherë e pyet “ça ke që largohesh” dhe Tea i përgjigjet: “S’ka pishë sot”.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Ça ke moj që largohesh?

Tea: S’ka pishë sot

Luizi: E pse ikë ashtu? Me ma lënë dhishëm

Tea: Ta lë unë dhishëm?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Luizi: Po, unë duke të të marrë isha, nuk isha duke të puthë. Kaq

Tea: Po është e çuditshme kjo gjë që bën

Luizi: Po më pëlqen

Tea: Nuk është pishë, është parfum

Luizi: E di, lene, unë dua pishën

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore