Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

I tha se ka 3 fëmijë, Luizi i kthehet Diolës: Tërhiqem, për mua je e pa ngacmueshme deri...

I tha se ka 3 fëmijë, Luizi i kthehet Diolës: Tërhiqem,

Diola Dosti, banorja më e re e “Big Brother VIP2”, ka vendosur që të ndajë me banorët detaje rreth jetës së saj private. Më herët ajo ka rrëfyer se ka jetuar për disa vite në Kosovë, ku edhe u martua.

“Kam jetuar 14 vite atje, kam qenë e martuar atje. Tani jam single. Kam 3 vajza dhe jam shumë e lumtur”, tha Dosti më para.

Ndërsa duke folur me Luiz Ejllin mëngjesin e sotëm, ajo është shprehur se “çdo ndarje është e vështirë”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga biseda:

Luizi: Tre fëmijë

Diola: Po

Luizi: Tani që më the 3 fëmijë ke të drejtë më thënë ‘s’më pëlqen Luizi’. Tërhiqem

Diola: O Zot ku i ka ngelur mendja vetëm për keq. Pse mendon për keq?

Luizi: Tërhiqem. Motra ime ka 3 vajza

Diola: Vërtetë?

Luizi: Tërhiqem. Për mua je e pa ngacmueshme deri..., edhe me e dit se mys veten me ty, nuk të preku me gisht

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore