Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Për besë, ma ke bo..."/ Nita emocionohet nga telefonata e të atit (VIDEO)

"Për besë, ma ke bo..."/ Nita emocionohet nga telefonata e

Nita u surprizua përmes një telefonate nga babai dhe mbesa e saj. Banorja u gëzua pa masë kur dëgjoi zërin e të atit dhe i tha atij se e ka marrë malli dhe se e do shumë atë.

Të njëjtën gjë tha edhe për mbesën e vogël. Babai i Nitës i tha asaj ta vazhdojë lojën dhe se është shumë krenar për të.

Ai madje i tha Nitës t’i shprehë ngushëllimet stafit të Top Channel për ngjarjen tronditëse, ndërsa shprehu ngushëllimet edhe për familjen e Palit.

Nita i tha të atit të rrijë i qetë, pasi banorët kanë siguri maksimale në shtëpi. Ajo falenderoi Vëllain e Madh për telefonatën me të atin dhe mbesën.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore