Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Miss & Mister Big Brother/ Banorët do të organizojnë kompeticion bukurie në shtëpi (VIDEO)

Miss & Mister Big Brother/ Banorët do të organizojnë

Vëllai i Madh u dha mundësinë banorëve të zhvillonin Miss & Mister Big Brother.

Luizi, Kristi dhe Olta vendosën të ishin juria e këtij kometicioni.

Juria ka si detyrë të caktojë dhjetë kategori me çmimet që do të përfitojë secili pjesëmarrës.

Banorët nisën menjëherë përgatitjet për veshjet dhe u ndanë në dy grupe për të zhvilluar sfilatën e Miss& Mister Big Brother.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore