Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kiara 'kundër' banorëve për Luizin/ Moderatorja i dhuron përqafim këngëtarit (VIDEO)

Kiara 'kundër' banorëve për Luizin/ Moderatorja i

Marrëdhënia mes Luizit dhe Kiarës ka tërhequr vëmendjen e të gjithë publikut, në shtëpinë e Big Brother VIP.

Ditën e sotme ata janë shfaqur tepër të afërt me njëri-tjetrin, edhe në përballje me banorët e tjerë.

 I tillë ishte dhe rasti kur Kiara po debatonte me Oltën, dhe kjo i fundit iu drejtua duke i thënë se Luizi ka fituar terren me të. Për t’iu kundërpërgjigjur, moderatorja i dhuroi një përqafim Luizit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore