Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Luiz Ejlli ka menduar si t’i propozojë Kiara Titos: Nëse thotë ‘jo’ e...

Luiz Ejlli ka menduar si t’i propozojë Kiara Titos: Nëse

Edhe pse Kiara Tito nuk i ka dhënë ende një përgjigje nëse mund të kenë diçka bashkë, Luiz Ejlli i ka gati që tani planet për martesë!

Madje këngëtari i njohur e ka ideuar momentin e propozimit që thotë se e ruan për natën finale!

Teksa po fliste me Bjordi Mezinin dhe Olta Gixharin, Luizi tha në momentin që do thuhet emri i fituesit, ai do ulet në gjunjë dhe do i propozojë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

“Unë do pres deri ditën që do jem vetëm në skenë, tek pullë me një banor tjetër, se di kush është, i kam 2-3 emra. E kur të thotë ‘publiku ka vendosur që fituesi i Big Brother VIP 2 Albania është...’ në ato momente unë do e prishi atë moment. Ulem në gjunjë, nxjerr unazën, para se me thënë fituesin domethënë”, thotë Luizi.

“Ku do e gjesh unazën?”, e pyet Bjordi, të cilit Ejlli i kthehet: “E porosis”.

“Po Kiara është në shtëpi”, shton Olta dhe Luizi shprehet: “Do jenë aty gjithë pjesëmarrësit se është finalja, është mbyllja”.

Ndërsa i pyetur se ça do bëjë nëse i thotë ‘jo’, këngëtari shprehet: “Po tha ‘jo’ e mbylli, vazhdojmë”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore