Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTO/ Njihet për pozat provokuese, biznesmeni i njohur: Nuk ndihem shqiptar!

FOTO/ Njihet për pozat provokuese, biznesmeni i njohur: Nuk ndihem

Një thashethem ka qarkulluar ndër tavolina dhe biseda njerëzish për pjesëmarrjen e Elton Ilirjanit në një event të shqiptarëve në Nju Jork.

Mesa duket, biznesmeni i njohur, së fundmi ikonë mode e ndjeu të përshtatshme të lajmërojë ndjekësit e tij për pavërtetësinë e këtij thashethemi duke thënë ndër të tjera se nuk ndihet shqiptar:

“Të dashur ndjekës shqiptarë, qarkullon një lajm i pavërtetë në lidhje me pjesëmarrjen time në një aktivitet shqiptar në Nju Jork! Nuk do të jem prezent dhe nëse prisni të më shihni aty, ky është lajm i pavërtetë”.

Me pas ai shkruan: “Nuk ndihem shqiptar dhe i uroj Shqipërisë dhe shqiptarëve shume fat”.

Ilirjani e mbyll me fjalët: “…dhe ju lutem! Mjaft përdorët filtra dhe make up si prostituta te lira lindore të cilat s’kanë ecur kurrë në pasarelë”.

Nuk dihet nëse Eltoni i referohet dikujt në veçanti me këtë shkrim.

FOTO/ Njihet për pozat provokuese, biznesmeni i njohur: Nuk ndihem

FOTO/ Njihet për pozat provokuese, biznesmeni i njohur: Nuk ndihem

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore