Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTOT +18/ Biznesmeni i njohur ‘djeg’ Instagram-in me pozat thuajse i zhveshur

FOTOT +18/ Biznesmeni i njohur ‘djeg’ Instagram-in me pozat thuajse

Kaçurela, taka të larta, lëkurë dhe të pasme provokuese… janë “përbërësit” e përdorur nga Elton Ilirjani për recetën e tij paralajmëruese për Art Basel Miami 2022.

Të gjithë po flasin për faktin se ky nëntor është më i nxehtë se zakonisht, por Eltoni Ilirjani vendosi t’i vërë flakën me një video të publikuar në llogarinë e tij në “Instagram”.

Veshur me një përparëse lëkure të zeze, taka të larta dhe të brendshme të shndritshme, ai ecën nëpër rrugët e New York-ut me dy baguette dhe një kek me luleshtrydhe.

FOTOT +18/ Biznesmeni i njohur ‘djeg’ Instagram-in me pozat thuajse

Duket se kjo është një formë provokuese e Ilirjanit për të paralajmëruar eventin e rëndësishëm të fashion-it, i cili do të mbahet në Miami, Art Basel 2022, i cili mbledh modele dhe figura të rëndësishme të modës në një rrugëtim me deklarata të forta në formën më artistike të mundshme.

Video të xhiruara gjatë natës me veshje të përshtatshme për orare të vona janë bërë trend nëpër rrjete sociale. Përmendim këtu Kim Kardashian, e cila gjithnjë luan me dritat dhe imazhet e turbullta në videot e saj. Amerikanët përdorin shpesh shprehjen “If you got it, flaunt it!” e cila e shqipëruar do të thotë “Kur i ke te bukura, nxirri!”

Kjo nuk është hera e parë që biznesmeni i njohur guxon me veshjet e tij dhe provokon ndjekësit me video sensuale. Padyshim diçka është e sigurt, s’do të jetë as e fundit.

FOTOT +18/ Biznesmeni i njohur ‘djeg’ Instagram-in me pozat thuajse

FOTOT +18/ Biznesmeni i njohur ‘djeg’ Instagram-in me pozat thuajse

FOTOT +18/ Biznesmeni i njohur ‘djeg’ Instagram-in me pozat thuajse

FOTOT +18/ Biznesmeni i njohur ‘djeg’ Instagram-in me pozat thuajse

FOTOT +18/ Biznesmeni i njohur ‘djeg’ Instagram-in me pozat thuajse

FOTOT +18/ Biznesmeni i njohur ‘djeg’ Instagram-in me pozat thuajse

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore