Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Bledi Mane poston foton me Bora Zemanin, vëmendjen e mori dedikimi që i bëri

Bledi Mane poston foton me Bora Zemanin, vëmendjen e mori dedikimi që

Gazetari dhe ish-banori i “Big Brother VIP 2”, Bledi Mane, ka postuar së fundmi një fotografi në profilin e tij në “Instagram”, ku shfaqet krah moderatores së njohur, Bora Zemani.

Krahas fotos Mane ka bërë edhe një kompliment për moderatoren, ku shkruan “Borën e duam në çdo stinë!”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bledi Mane (@bled_mane)

Kujtojmë se Bora Zemani vijon të jetë në një lidhje dashurie me ish-banorin e “Big Brother VIP 1”, Donald Veshajn.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore