Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

VIDEO/ E veshur thjesht dhe pa grim, Kiara shfaqet në një fasoneri në Shkodër

VIDEO/ E veshur thjesht dhe pa grim, Kiara shfaqet në një fasoneri

Pas përfundimit të “Big Brother VIP”, Kiara dhe Luizi janë shfaqur tepër të rezervuar duke qëndruar larg vëmendjes mediatike, e duke mos postuar shumë nga jeta e tyre në rrjetet sociale.

Megjithatë, “paparazi”-t duket se i ndjekin kudo, duke na përditësuar për lëvizjet e tyre. Së fundmi, çifti është parë në Shkodër, ku kanë shpenzuar disa ditë së bashku.

Në rrjet po qarkullon një video, ku Kiara shfaqet teksa takon disa punonjëse të një fasonerie.  Ajo shihet teksa bën foto, por dhe përqafon disa nga gratë që e kanë rrethuar. Moderatorja shihet tepër e thjeshtë duke qeshur me gratë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore