Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Tragjedi në Itali/ Burri MASAKRON gruan me thikë dhe vetëvaret në oborr, vajza e tyre...

Tragjedi në Itali/ Burri MASAKRON gruan me thikë dhe vetëvaret

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur së fundmi në Itali.

Bëhet me dije nga mediat e huaja se tragjedia ka ndodhur në Trani, Itali, ku 52-vjeçari Massimo Petrelli dhe 44-vjeçarja Teresa Di Tondo u gjetën të vdekur në shtëpinë ku jetonin.

Mësohet se gruaja ishte goditur me thikë, ndërsa burri është gjetur i varur në kopsht. Sipas hetuesve, 52-vjeçari ka vrarë gruan dhe më pas është vetëvrarë, shkruajnë mediat italiane.

Të dy ishin të martuar dhe kishin një vajzë adoleshente. Ndërkohë policia po heton mbi rrethanat e ngjarjes. Dy bashkëjetuesit ndanin një vilë në fshat në periferi të Tranit. Ushtria po kryen një kontroll të thelluar të shtëpisë dhe ambjenteve të jashtme, gjithashtu në kërkim të armës së vrasjes. Familja dhe miqtë u morën në pyetje .

Petrelli punonte në një firmë përpunimi të mermerit, ndërsa gruaja e tij në një kooperativë aktive në sektorin social.
Vajza e tyre, nuk ndodhej në shtëpi në momentin e tragjedisë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore