Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Vrau 30-vjeçarin nga Kukësi/ Çfarë deklaronte Dibran Hoxhaj në intervista: Jeta ime si në filma

Vrau 30-vjeçarin nga Kukësi/ Çfarë deklaronte Dibran

Dibran Hoxhaj, pronari i klubit 'Kobra City' që vrau orët e para të mëngjesit të sotëm një 30-vjeçar nga Kukësi, Visar Cengu si dhe plagosi 27-vjeçarin Rufgen Shehu, nuk është emër i pagjohur për publiku shqiptar, por as edhe për drejtësinë. Kjo pasi Hoxhaj ftohej shpesh në intervista nëpër televionet shqiptare si dhe ato të Kosovës. 

Duke reklamuar jetesën prej luksi në rrjetet sociale si Instagram, ku numëron një numër të madh ndjekësish, prej 150 mijë, Hoxhaj gjetu rrugën e tij drejt televizioneve. Ai ka qenë shumë herë i ftuar në emisione si "Shqipëria Live"; "N'Kosovë Show" "Prive", ku ka folur për numrin e lartë të veprave penale që ka. Ndërkohë që në intervista shprehej se jeta e tij ishte si në flima dhe se i frikësohej vetëm Zotit. 

Ai gjithashtu ka dhënë intervista të shumta në televizionet Top Channel, Tv Llapi, si dhe Insjaderi Tv, ku përveç veprave penale gjithashtu reklamonte dhe jetën e luksit që bënte.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore