Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Breshëri plumbash ndaj një banese në Tiranë, Policia jep DETAJE nga ngjarja e rëndë

Breshëri plumbash ndaj një banese në Tiranë, Policia jep

Policia ka dhënë detaje në lidhje me të shtënat me armë zjarri gjatë natës në zonën e Lundrës në kryeqytet.

Uniformat blu bëjnë me dije se shenjat e plumbit janë konstatuar ditën e sotme ndërkohë që dyshimet janë se të shtënat janë regjistruar gjatë orëve të natës.

Tashmë po punohet për kapjen e autorit si dhe zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Njoftimi i policisë

Më datë 26.03.2023, në Lundër, në fasadën e katit të tretë të një banese janë konstatuar shenja plumbi, dhe paraprakisht dyshohet se është qëlluar gjatë natës nga një person ende i pa identifikuar. Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore