Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Euro 'kap majat', ndërsa paundi britanik në tjetër nivel/ Çfarë ndodh me monedhat e tjera? Këmbimi valutor për sot

Euro 'kap majat', ndërsa paundi britanik në tjetër

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 105.7 lekë dhe do të shitet me 106.6 lekë.

Euro sot do blihet me 113.9 lekë dhe do shitet me 114.5 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 114.5 lekë dhe do shitet me 115.5 lekë.

Paundi britanik do të blihet me 128.9 lekë dhe do shitet me 130 lekë.

Euro 'kap majat', ndërsa paundi britanik në tjetër

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore