Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Zgjedhje 2021

Njihuni me kandidatët më të votuar të PD në 12 qarqet e vendit (Emrat)

Njihuni me kandidatët më të votuar të PD në 12 qarqet e

Partia Demokratike arriti të sigurojë 59 mandate në të 12 qarqet e vendit nga zgjedhjet e 25 prillit.

Por kush janë më të votuarit dhe kandidatët që me shumë mundësi do të ulen në parlamentin e ri? 

Në Tiranë, është kreu demokrat Lulzim Basha më i votuari me 14087 vota ende pa u numëruar kutitë e fundit për kandidatët. Në listën e më të votuarve janë edhe Ervin Salianji dhe Luçiano Boçi.

Në fotogaleri mësoni kandidatët e PD më të votuar në 12 qarqet e vendit.

Njihuni me kandidatët më të votuar të PD në 12 qarqet eNjihuni me kandidatët më të votuar të PD në 12 qarqet eNjihuni me kandidatët më të votuar të PD në 12 qarqet eNjihuni me kandidatët më të votuar të PD në 12 qarqet eNjihuni me kandidatët më të votuar të PD në 12 qarqet eNjihuni me kandidatët më të votuar të PD në 12 qarqet eNjihuni me kandidatët më të votuar të PD në 12 qarqet eNjihuni me kandidatët më të votuar të PD në 12 qarqet eNjihuni me kandidatët më të votuar të PD në 12 qarqet eNjihuni me kandidatët më të votuar të PD në 12 qarqet eNjihuni me kandidatët më të votuar të PD në 12 qarqet eNjihuni me kandidatët më të votuar të PD në 12 qarqet eNjihuni me kandidatët më të votuar të PD në 12 qarqet e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore