Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Rikthehen mitikët Friends, por në variantin e ri

Rikthehen mitikët Friends, por në variantin e ri

Për të gjithë të apasionuarit e komedisë së famshme “Friends”, ka nje lajm te mire. Bëhet fjalë për nje episod te tij që transmetohet me qëllim bamirësie.

E veçanta? 6 të ftuarit, që do të interpretojnë protagonistët janë 6 aktorë me ngjyrë. Sterling K. Brown, Uzo Aduba, Ryan Bathe, Aisha Hinds, Kendrick Sampson e Jeremy Pope. 

Aktorët sollën një episod të sezonit të tretë “The One Where No One’s Ready “, ku Brown interpretoi personazhin e Rossi-it, Bath ( bashkëshortja e Sterling K. Brown në jetën reale) Rachelin, Aduba në rolin e Pheobe-t, Hinds, Monikën, Sampson Joey-in dhe në rolin e Chandlerit, Jeremy Pop. 

Spektakli, i pagëzuar si “Friends” në variantin afrikan, dhe që u drejtua nga aktorja Gabrielle Union, ben pjese e ciklit  Where It Happens,  kishte për qëllim sensibilizimin e fansave për të votuar.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore