Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Nuk kam gjumë fare”/ Diola dhe Xhoni bisedojnë të përqafuar (VIDEO)

“Nuk kam gjumë fare”/ Diola dhe Xhoni bisedojnë të

Diola dhe Xhonatani kanë performuar së bashku në “Talent Show” të organizuar në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP2”.

Para performancës së fundit, dy banorët kanë bërë prova që kërcimi i tyre të dalë sa më i bukur dhe i realizuar. Gjatë kësaj kohe, duket se ata janë afruar më shumë me njëri-tjetrin dhe kalojnë mjaftueshëm kohë së bashku.

Mbrëmjen e djeshme, Diola i ka dhuruar një përqafim Xhonit dhe është kujdesur që t’i japë fruta.

Teksa i thotë se nuk ka aspak gjumë, ajo e përqafon Xhonatanin dhe më pas e pyet nëse do rrijë zgjuar apo do flejë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga biseda:

Diola: Nuk kam kokrrën e gjumit, po jepja intervistë për Top Channel

Xhoni: Të pashë që ishe shtrirë që parë

Diola: Që parë po flija. Thjesht kam qenë si e çrregullt dhe doja të pushoja, dhe kur më thotë trupi ‘Diola duhet të pushosh’, unë realisht duhet të pushoj. Të të qëroj një frut?

Xhoni: Po. Ti do flesh?

Diola: Jo nuk do fle, nuk kam gjumë fare

Xhoni: Ja të vesh edhe unë një palë atlete, se tani nuk më zuri gjumi

Kujtojmë se më herët gjatë ditës së djeshme, teksa Olta dhe Armaldo po komentonin kërcimin e Diolës dhe Xhonatanit, Maestro hodhi dyshimet se mes tyre mund të lindë diçka.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore