Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kiara dhe Luizi të përlotur nga nominimi, flasin me Oltën: Do e kesh peng këtë gjë deri në fund!

Kiara dhe Luizi të përlotur nga nominimi, flasin me Oltën: Do e

Teksa Kiara dhe Luizi qëndronin përqafuar në verandë, u është bashkuar dhe Olta. Ajo ka nisur të puthë Kiarën njësoj si Luizi.

Olta e pyeti Kiarën nëse do e mendonte atë njësoj si Luizin, nëse do të dalë të shtunën, por Kiara ka thënë që jo, pasi ajo do e nxjerrë nga shtëpia dhe se do ta ketë peng këtë gjë deri në fund.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore