Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ish-e dashura apo shoqja, kush është në të vërtetë Gena? Si përgjigjen miqtë e Luizit në Fun Club

Ish-e dashura apo shoqja, kush është në të vërtetë

Deklaratat e Luizit brenda shtëpisë së Big Brother VIP për një vajzë që ai ka përmendur vazhdimisht kanë shkaktuar komente të shumta në rrjet.

Ai ka thënë se është një vajzë me emrin Jurgena që i menaxhon Instagramin dhe nga ana tjetër gjatë lojës me pyetje ai është përgjigjur se ish e dashura e tij e fundit quhet Gena.

Dy miqtë e tij më të mirë, Mario Deda dhe Joni Ndoja të ftuar në Fun Club thanë se ata nuk e njohin ish të dashurën e tij, ndërsa kanë pasur kontakt me Jurgenën që I menaxhon Instagramin.

Joni: Jurgena është shoqja e Luizit që i mban Instagramin. Unë kam kontaktuar me të. Genën unë nuk e njoh.

Arditi: Është interesante,  mua më kishte shpëtuar ky detaj, deri para dasmës accounti i Luizit nuk ndiqte as Kiarën dhe nisi ta ndiqte vetëm pas dasmës. Ndoshta është një tjetër person, vlen për t’u dyshuar.

Joni: Unë ju garantoj se ai ka vetëm Kiarën.

Ende nuk dihet nëse ato janë i njëjti person, ndërsa pritet të zbulohet më shumë gjatë ditëve në vijim.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore