Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ftohja e papritur me Keisin, Kristi: Dua që ajo të ndihet mirë, këtu do e ketë të vështirë (VIDEO)

Ftohja e papritur me Keisin, Kristi: Dua që ajo të ndihet mirë,

Deamishel dhe Kristi biseduan rreth situatës aktuale të marrëdhënies së tij me Keisin. Kristi tha se Keisi e ka të vështirë ta zhvillojë marrëdhënien apo intimitetin brenda shtëpisë dhe kjo sipas  mendimit të tij, vjen dhe nga mentaliteti i shqiptarëve.

Ai tha se pas të shtunës do flasë disa gjëra me Keisin, për të sqaruar keqkuptimet që kanë ndodhur mes tyre. I pyetur nga Dea se nëse ai del të shtunën, si do ja bëjë për tu sqaruar, Kristi tha se do e  presë Keisin jashtë dhe do takojnë.

Dea e pyeti Kristin se si mendon ai që do shkojë marrëdhënia mes tij dhe Keisit, nëse ai do i shpëtoi këtij nominimi. Kristi tha se do jetë e vështirë marrëdhënia dhe se nuk di të japë një përgjigje.

Kristi i tha Deas se Keisi i ka thënë se ajo ka ankth dhe tension nga shtëpia në këto momente, prandaj ai është distancuar.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore