Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Cila është prezantuesja shqiptare e preferuar e Klea Hutës?

 

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Klea Huta është shumë aktive nëpër rrjete sociale, ku shumë shpesh ndan me fansat e saj momente të ndryshme nga jeta private dhe jo vetëm. Megjithatë, bukuroshja nuk ngurron që nëpërmjet tyre të urojë në ditët më speciale dhe njerëzit e saj më të dashur.

Disa orë më parë bukuroshja ka ndarë me ndjekësit një ‘Ask’ ku ata mund t’i drejtonin pyetje që kanë për të dhe një prej tyre ishte ai që na tërhoqi vëmendjen. Bëhet fjalë për një ndjekës që e kishte pyetur se cila është prezantuesja e saj e preferuar dhe Klea nuk ka nguruar të japë një emër dhe është përgjigjur se është Grida Duma.

Cila është prezantuesja shqiptare e preferuar e Klea Hutës?

Së fudnmi Klea ka postuar një foto në Intastory, ku ka treguar se nuk është në një gjendje të mirë shëndetësore. Me anë të fotos së termometrit, na ka lënë të kuptojmë se bukuroshja është e sëmurë dhe me temperaturë. Në një sens humori shumë prej ndjekësve i kanë komentuar se kjo ka ndodhur si shkak i mungesës së partnerit të saj të zemrës, Elgitit, i cili ndodhet për disa ditë në Tailandë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore