Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

A u pajtua me Kiarën? Efi: Nuk kemi folur akoma, po pres...

A u pajtua me Kiarën? Efi: Nuk kemi folur akoma, po pres...

Efi dhe Kiara u afruan shumë me njëra-tjetrën gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother VIP”, megjithatë duket se gjërat mes tyre ndryshuan pas daljes së Efit dhe videos që ajo bëri për çështjen e lavamanit.

E ftuar në “Më Lër të Flas”, Efi tregoi se si është marrëdhënia mes dy vajzave tani që dhe Kiara ka dalë. Ajo shpjegoi që nuk kanë mundur të flasin për atë moment, por po pret që Kiara të zgjedhë që të sqarohen.

“Edhe tituj e portaleve janë sulmon, del kundër. Unë aty nuk sulmova njeri. Unë shpreha thjesht mendimin tim. Unë nuk e fajësoj si e mori ashtu siç iu paraqit. Jashtë nuk kemi p[asur mudnësi për t’u sqaruar. Po pres thjesht momentin që ajo të ketë dëshirë për të folur.

Unë i thashë të merrte kohën e saj, mos takonte shumë nejrëz, që të parandalonte stresin dhe ankthin për informacionet që do merrte. I sdhashë këshillat që unë nuk i dija që ajo të ishte më e qetë. Ne nuk kemi folu akoma dhe unë e kuptoj shumë mirë. Mua mu desh shumë kohë për të takuar shoqet e mija kështu që e kuptoj.”- tha Efi

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore