Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Vizat, ambasada gjermane bën njoftimin e rëndësishëm

Vizat, ambasada gjermane bën njoftimin e rëndësishëm

Ambasada gjermane në Tiranë ka njoftuar se ditën e hënë nis puna normalisht. Bëhet me dije se për të gjithë ata që nuk ka pasur mundësi takimi gjatë kësaj periudhe, do t’u caktohet një tjetër datë.

“Zyra e Vizave dhe Pasaportave të Ambasadës Gjermane në Tiranë rifillon punën normalisht ditën e hënë, më 27.07.2020; takimet e konfirmuara mund të mbahen.

Aplikuesve, të cilët kanë pasur takim në periudhën kohore 20.07.2020 deri më 24.07.2020 do t’u konfirmohet një takim i ri”, njofton ambasada.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore