Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Tërmeti i fuqishëm shkund tokën, ja sa ishte magnituda

Tërmeti i fuqishëm shkund tokën, ja sa ishte magnituda

Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.2 goditi Japoninë lindore, sipas mediave të vendit. Por nuk u dha asnjë paralajmërim për cunami.

Lëkundjet u ndjenë në Tokio dhe zonat përreth. Sipas të dhënave të deritanishme nuk ka të informacione për dëme.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore